Hockeytabeller.se
Hockeytabeller.se
ÖversiktSHLHockeyAllsvenskanSDHLHockeyettan2HockeyTvåan3HockeyTrean4HockeyFyran1DamEttanJuniorerTV-puckenNHL
NyheterArtiklar
Annons
Tabeller, resultat och statistik för svensk ishockey — uppdateras dagligen.
Om ossNyheterArtiklarIntegritetspolicyAnvändarvillkorKontakt
© 2026 Hockeytabeller.se — data från Svenska Ishockeyförbundet och NHLUppdateras flera gånger per dygn under säsong
← HockeyTrean
TabellResultatSchemaPoängligaMålvakterPublikLag

HockeyTrean Syd D Publikliga

2026/2027

Vilket lag drar mest folk i HockeyTrean Syd D? Publikligan rankar lagen efter publiksnitt på hemmamatcherna 2026/2027, med högsta enskilda siffran och totalpubliken bredvid. Siffrorna rapporteras från varje spelad match. HockeyTrean Syd D är serien som även är känd som Division 3.

Senast uppdaterad: 12 oktober 2026 07:29

#LagMatcherSnittHögstaTotalt
1MAMotala AIF HK2239387478
2LILenhovda IF2166171332
3SISkillingaryds IS2158185315
4HWHC Wettern2115125230
5IGIK Guts Finspång2105142210
6VSVirserums SGF295105190
7VIValdemarsviks IF28791174
8RSRydaholms SK28485168
9EHEksjö HC26475128
10LMLinköping Mighty Ravens HC2293557
Annons
Annons