Hockeytabeller.se
Hockeytabeller.se
ÖversiktSHLHockeyAllsvenskanSDHLHockeyettan2HockeyTvåan3HockeyTrean4HockeyFyran1DamEttanJuniorerTV-puckenNHL
NyheterArtiklar
Annons
Tabeller, resultat och statistik för svensk ishockey — uppdateras dagligen.
Om ossNyheterArtiklarIntegritetspolicyAnvändarvillkorKontakt
© 2026 Hockeytabeller.se — data från Svenska Ishockeyförbundet och NHLUppdateras flera gånger per dygn under säsong
← HockeyTrean
TabellResultatSchemaPoängligaMålvakterPublikLag

HockeyTrean Värmland Publikliga

2026/2027

Vilket lag drar mest folk i HockeyTrean Värmland? Publikligan rankar lagen efter publiksnitt på hemmamatcherna 2026/2027, med högsta enskilda siffran och totalpubliken bredvid. Siffrorna rapporteras från varje spelad match. HockeyTrean Värmland är serien som även är känd som Division 3.

Senast uppdaterad: 12 oktober 2026 07:21

#LagMatcherSnittHögstaTotalt
1FIForshaga IF1355355355
2FIFilipstads IF1273273273
3SHSäffle HC1128128128
4CHCharlottenbergs HC1111111111
5KHKristinehamns HT1838383
6NINor IK1494949
Annons
Annons