Hockeytabeller.se
Hockeytabeller.se
ÖversiktSHLHockeyAllsvenskanSDHLHockeyettan2HockeyTvåan3HockeyTrean4HockeyFyran1DamEttanJuniorerTV-puckenNHL
NyheterArtiklar
Annons
Tabeller, resultat och statistik för svensk ishockey — uppdateras dagligen.
Om ossNyheterArtiklarIntegritetspolicyAnvändarvillkorKontakt
© 2026 Hockeytabeller.se — data från Svenska Ishockeyförbundet och NHLUppdateras flera gånger per dygn under säsong
← Juniorer
TabellResultatSchemaPoängligaMålvakterPublikLag

U18 Regional Väst Publikliga

2026/2027

Vilket lag drar mest folk i U18 Regional Väst? Publikligan rankar lagen efter publiksnitt på hemmamatcherna 2026/2027, med högsta enskilda siffran och totalpubliken bredvid. Siffrorna rapporteras från varje spelad match. U18 Regional Väst är serien som även är känd som J18 Elit.

Senast uppdaterad: 15 oktober 2026 07:33

#LagMatcherSnittHögstaTotalt
1VHValbo HC18 9898 9898 989
2Leksands IF6118174705
3Örebro HK5116154578
4Västerås IK2116125231
5BIK Karlskoga3113149338
6Färjestad BK6113145678
7Brynäs IF6105135629
8Borlänge HF295126190
9Mora IK27998158
10Lindlövens IF1747474
11Grums IK1454545
Annons
Annons