Hockeytabeller.se
Hockeytabeller.se
ÖversiktSHLHockeyAllsvenskanSDHLHockeyettan2HockeyTvåan3HockeyTrean4HockeyFyran1DamEttanJuniorerTV-puckenNHL
NyheterArtiklar
Annons
Tabeller, resultat och statistik för svensk ishockey — uppdateras dagligen.
Om ossNyheterArtiklarIntegritetspolicyAnvändarvillkorKontakt
© 2026 Hockeytabeller.se — data från Svenska Ishockeyförbundet och NHLUppdateras flera gånger per dygn under säsong
← Juniorer
TabellResultatSchemaPoängligaMålvakterPublikLag

U19 Dam Nationell Norra Publikliga

2026/2027

Vilket lag drar mest folk i U19 Dam Nationell Norra? Publikligan rankar lagen efter publiksnitt på hemmamatcherna 2026/2027, med högsta enskilda siffran och totalpubliken bredvid. Siffrorna rapporteras från varje spelad match.

Senast uppdaterad: 15 oktober 2026 07:18

#LagMatcherSnittHögstaTotalt
1Leksands IF390137269
2MoDo Hockey27475147
3Skellefteå AIK46682262
4Luleå HF56181306
5Brynäs IF26075120
6Färjestad BK34357129
Annons
Annons