Hockeytabeller.se
Hockeytabeller.se
ÖversiktSHLHockeyAllsvenskanSDHLHockeyettan2HockeyTvåan3HockeyTrean4HockeyFyran1DamEttanJuniorerTV-puckenNHL
NyheterArtiklar
Annons
Tabeller, resultat och statistik för svensk ishockey — uppdateras dagligen.
Om ossNyheterArtiklarIntegritetspolicyAnvändarvillkorKontakt
© 2026 Hockeytabeller.se — data från Svenska Ishockeyförbundet och NHLUppdateras flera gånger per dygn under säsong
← Juniorer
TabellResultatSchemaPoängligaMålvakterPublikLag

U20 Regional Väst Publikliga

2026/2027

Vilket lag drar mest folk i U20 Regional Väst? Publikligan rankar lagen efter publiksnitt på hemmamatcherna 2026/2027, med högsta enskilda siffran och totalpubliken bredvid. Siffrorna rapporteras från varje spelad match. U20 Regional Väst är serien som även är känd som J20 Elit.

Senast uppdaterad: 15 oktober 2026 07:23

#LagMatcherSnittHögstaTotalt
1MIMalungs IF1949494
2Hudiksvalls HC48599339
3Borlänge HF1646464
4VHValbo HC1525252
5Grums IK35163152
6FIFalu IF1505050
Annons
Annons