Hockeytabeller.se
Hockeytabeller.se
ÖversiktSHLHockeyAllsvenskanSDHLHockeyettan2HockeyTvåan3HockeyTrean4HockeyFyran1DamEttanJuniorerTV-puckenNHL
NyheterArtiklar
Annons
Tabeller, resultat och statistik för svensk ishockey — uppdateras dagligen.
Om ossNyheterArtiklarIntegritetspolicyAnvändarvillkorKontakt
© 2026 Hockeytabeller.se — data från Svenska Ishockeyförbundet och NHLUppdateras flera gånger per dygn under säsong
← HockeyTrean
TabellResultatSchemaPoängligaMålvakterPublikLag

HockeyTrean Gävleborg Publikliga

2026/2027

Vilket lag drar mest folk i HockeyTrean Gävleborg? Publikligan rankar lagen efter publiksnitt på hemmamatcherna 2026/2027, med högsta enskilda siffran och totalpubliken bredvid. Siffrorna rapporteras från varje spelad match. HockeyTrean Gävleborg är serien som även är känd som Division 3.

Senast uppdaterad: 12 oktober 2026 07:31

#LagMatcherSnittHögstaTotalt
1HÅHille/Åbyggeby IK1147147147
2GIGällsta IK1103103103
3HIHedesunda IF1606060
4SISöderhamns IK/LSK U181555555
5IHIK Huge1474747
6SISandvikens IK1454545
Annons
Annons