Hockeytabeller.se
Hockeytabeller.se
ÖversiktSHLHockeyAllsvenskanSDHLHockeyettan2HockeyTvåan3HockeyTrean4HockeyFyran1DamEttanJuniorerTV-puckenNHL
NyheterArtiklar
Annons
Tabeller, resultat och statistik för svensk ishockey — uppdateras dagligen.
Om ossNyheterArtiklarIntegritetspolicyAnvändarvillkorKontakt
© 2026 Hockeytabeller.se — data från Svenska Ishockeyförbundet och NHLUppdateras flera gånger per dygn under säsong
← HockeyTrean
TabellResultatSchemaPoängligaMålvakterPublikLag

HockeyTrean Syd C Publikliga

2026/2027

Vilket lag drar mest folk i HockeyTrean Syd C? Publikligan rankar lagen efter publiksnitt på hemmamatcherna 2026/2027, med högsta enskilda siffran och totalpubliken bredvid. Siffrorna rapporteras från varje spelad match. HockeyTrean Syd C är serien som även är känd som Division 3.

Senast uppdaterad: 12 oktober 2026 07:22

#LagMatcherSnittHögstaTotalt
1RIRönnängs IK1267267267
2HHHovås HC1125125125
3FHFalkenbergs HK2116125231
4KHKungsbacka HC1109109109
5SHStenungsund HF1100100100
6HHHärryda HC29699191
7LBLerums BK1969696
8KSKållered SK27380145
9VHVarberg HK1666666
Annons
Annons