Hockeytabeller.se
Hockeytabeller.se
ÖversiktSHLHockeyAllsvenskanSDHLHockeyettan2HockeyTvåan3HockeyTrean4HockeyFyran1DamEttanJuniorerTV-puckenNHL
NyheterArtiklar
Annons
Tabeller, resultat och statistik för svensk ishockey — uppdateras dagligen.
Om ossNyheterArtiklarIntegritetspolicyAnvändarvillkorKontakt
© 2026 Hockeytabeller.se — data från Svenska Ishockeyförbundet och NHLUppdateras flera gånger per dygn under säsong
← Juniorer
TabellResultatSchemaPoängligaMålvakterPublikLag

U18 Regional Norr Publikliga

2026/2027

Vilket lag drar mest folk i U18 Regional Norr? Publikligan rankar lagen efter publiksnitt på hemmamatcherna 2026/2027, med högsta enskilda siffran och totalpubliken bredvid. Siffrorna rapporteras från varje spelad match. U18 Regional Norr är serien som även är känd som J18 Elit.

Senast uppdaterad: 15 oktober 2026 07:16

#LagMatcherSnittHögstaTotalt
1CHClemensnäs HC1300300300
2IF Sundsvall Hockey1243243243
3BTBrooklyn Tigers HF1150150150
4Skellefteå AIK4103140413
5Timrå IK595132474
6Luleå HF48396332
7VHVännäs HC677113460
8SSSunderby SK1757575
9Östersunds IK1717171
10IF Björklöven36979206
11SLSK Lejon468120272
12MoDo Hockey26475128
Annons
Annons